O NAS

Zapraszamy do zapoznania się z informacjami o naszej firmie.

Sprawdź ofertę

THETA
Kilka informacji o naszej firmie

Proponujemy naszym Klientom najwyższej jakości bezpieczne i ekologiczne płyty elastyczne i nawierzchnie sportowe do sal fitness i siłowni. Nasza oferta obejmuje także sprawdzone systemy izolacji dźwiękowej i wibroizolacji, które z powodzeniem można stosować w różnych gałęziach gospodarki. Dostarczone przez nas nawierzchnie elastyczne doskonale nadają się na wszelkiego rodzaju miejsca aktywności, przede wszystkim place zabaw, na których jest to szczególnie istotne. Bezpieczny plac zabaw jest szczególnie ważny dla inwestorów, rodziców, a przede wszystkim dzieci. Jeżeli szukasz najlepszego rozwiązania na plac zabaw, to proponowane przez nas bezpieczne nawierzchnie będą odpowiednim wyborem. W naszej firmie znajdziesz wszystko, co konieczne! Proponowane przez nas nawierzchnie na plac zabaw powstały dzięki połączeniu odpowiedniej wiedzy oraz nowoczesnej technologii.

Potencjalny upadek dziecka na placach zabaw oraz wszelkiego rodzaju miejscach aktywności może zostać znacznie zamortyzowany dzięki zastosowaniu najlepszych rozwiązań firmy THETA, która zdobyła uznanie jako profesjonalny wykonawca placów zabaw. Posiadamy najnowsze, unikatowe rozwiązania, które wykorzystujemy w budowie nawierzchni na placach zabaw. Nawierzchnie sportowe powstają wyłącznie z wytrzymałych materiałów, które przy normalnym użytkowaniu będą służyć przez wiele długich lat bez konieczności remontu i odnawiania. Nasze nawierzchnie mogą być stosowane na placach zabaw, ścieżkach, basenach, boiskach oraz wszędzie tam, gdzie liczy się bezpieczeństwo naszych dzieci. Zastosuj nasze bezpieczne nawierzchnie na boisko czy plac zabaw, żeby mieć pewność, że dołożyłeś wszelkich starań do zminimalizowania ryzyka urazów i zapewniłeś najlepsze warunki do zabawy i uprawiania sportu. Na bezpieczeństwie nie można oszczędzać, więc już dzisiaj zainwestuj w nasze nawierzchnie na bezpieczny plac zabaw!

 

Naszym priorytetem jest dostarczenie do naszych Klientów jedynie najwyższej jakości bezpiecznych i ekologicznych płyt elastycznych, nawierzchni sportowych oraz systemów wibroizolacyjnych i izolacji dźwiękowej mających zastosowanie w różnych gałęziach gospodarki.
Ciągłe doskonalenie oferty oraz kompleksowość usług wyróżniają nas na tle konkurencji.
Działamy na terenie całego kraju na zlecenie osób prywatnych, instytucji i podmiotów gospodarczych.
Z zaangażowaniem wykonamy nawet najbardziej nietypowe i skomplikowane zadania.
Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej oferty.

 

 

DOŚWIADCZENIE

Dzięki wieloletniej obecności na rynku oraz pracy z wieloma klientami, uzyskaliśmy bezcenne doświadczenie.

JAKOŚĆ

Nasze doświadczenie, przeszkolony personel oraz indywidualne podejście sprawiają, że nasi klienci są zawsze zadowoleni.

ELASTYCZNOŚĆ

Zawsze dostosowujemy się do wymagań, terminów oraz indywidualnych oczekiwań naszych klientów.