Maty dźwiękochłonne, dzwiękoizolacyjne

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Kontakt z nami

Komfort życia codziennego, odpowiedni wypoczynek i właściwy nastrój, to tylko jedne z argumentów, jakie przemawiają za zastosowaniem mat dźwiękochłonnych. Jeżeli masz problem z powodu nadmiernego hałasu, to mata wygłuszająca będzie idealnym rozwiązaniem zarówno dla klientów indywidualnych, jak i firm. Produkty ograniczające przedostawanie się dźwięku znacząco podnoszą komfort użytkowania pomieszczeń, dzięki skutecznemu redukowaniu poziomu niechcianych dźwięków. Wszelkiego rodzaju hałas i związane z nim wibracje znacząco zakłócają życie ludzi. Tym samym zastosowanie mat dźwiękochłonnych to nie tylko funkcjonalne rozwiązanie w ramach codziennego wypoczynku, ale to również wybór, który pozwala na poprawę jakości życia.

Jako producent mat dźwiękochłonnych szczególną uwagę zwracamy na ich trwałość i bezpieczne użytkowanie. Materiały, z jakich wykonywane są maty wygłuszające, to produkty przebadane, dające gwarancje, że pochłaniane dźwięki będą skutecznie tłumione. Nasze maty wyróżniają się zwartą strukturą, co bezpośrednio przekłada się na świetne parametry w ramach redukcji hałasu. Ponadto są niezwykle odporne na bardzo intensywną eksploatację i uszkodzenia mechaniczne. Charakteryzują się także niepodatnością na działanie wilgoci i promieniowania UV. Zastosowanie ich na powierzchni pozwala wyłączyć się i zapomnieć o drażliwym hałasie.

Maty dźwiękoizolacyjne

 

W naszej ofercie znajdą Państwo maty dźwiękochłonne, płyty akustyczne z materiałów najwyższej jakości. Jeśli potrzebujesz maty dźwiękochłonnej, która pomoże Ci w wygłuszeniu hałasu – dobrze trafiłeś. Nasze produkty są stworzone do wszechstronnego zastosowania. Maty dźwiękoizolacyjne możesz zastosować do wykonywania kurtyn, czy obudów dźwiękoizolacyjnych – ścian pomieszczeń, maszyn, kabin operatorów. Mata dźwiękochłonna to przedmiot, którego właściwości są bardzo istotne – to właśnie dlatego warto wybrać produkty naszej firmy.

Materiały wibroizolacyjne

Jeśli potrzebujesz mat wibroizolacyjnych świetnie trafiłeś. Pośród naszych produktów znajdziesz także wkładki przyszynowe, przekładki podszynowe czy profile na poprzeczki torowe. Nie musisz więcej znosić hałasu – zastosuj nasze produkty i odetchnij z ulgą.

Maty dźwiękoizolacyjne — maty wygłuszające odporne na uszkodzenia mechaniczne

 

Maty dźwiękoizolacyjne to efektywne rozwiązania w dziedzinie wibroakustyki. Są nie tylko bardzo funkcjonalne, ale także proste w montażu i charakteryzują się wysoką estetyką wykonania. Dlatego pozwalają na zachowanie świetnego wyglądu pomieszczeń, wszędzie tam, gdzie muszą zostać zainstalowane w widocznym miejscu. Wszystkie maty wygłuszające, jakie posiadamy w sklepie to produkty najwyższej jakości, które są bardzo przyjazne dla wszystkich przebywających osób w pomieszczeniu. Poza właściwościami tłumiącymi posiadają one cechy antypoślizgowe, co pozwala na zachowanie wysokiego poziomu bezpieczeństwa.

Niewątpliwie ciche i komfortowe pomieszczenia, w których zapewniona jest odpowiednia redukcja hałasu to bardzo ważny aspekt życia codziennego. To samo tyczy się powierzchni prywatnych o przeznaczeniu mieszkalnym, jak i obiektów biurowych. Nasze produkty, to wysokiej klasy, solidne i bardzo trwałe maty dźwiękoizolacyjne, które posiadają wiele zastosowań. Znacznie podnoszą komfort apartamentów i biur, redukując poziom hałasu, który pochodzi z zewnątrz. Właściwie dobrane produkty to gwarancja zadowolenia. Z kolei wybór naszego produktu pozwoli na zachowanie funkcjonalności i estetyki każdego wnętrza.

 

Zastosowanie i zalety mat dźwiękoizolacyjnych

 

Nasze maty dźwiękoizolacyjne to doskonałe rozwiązanie stosowane między innymi do skutecznego tłumienia odgłosów kroków. Można je stosować bezpośrednio pod panelami podłogowymi, płytkami ceramicznymi, parkietami, nawierzchniami typu PCV, linoleum, a także pod wylewki betonowe do budownictwa mieszkalnego i komercyjnego. Z kolei najważniejsze zalety tych rozwiązań to:

  • redukcja hałasu, który powstaje na skutek dźwięków uderzeniowych,
  • prosta instalacja i długa żywotność,
  • świetne rozwiązanie dla podłóg wykonanych ze zwykłego betonu,
  • bardzo wysoka wytrzymałość na obciążenia spowodowane ciężkimi warunkami.

Oczywiście panele to materiał, który jest najbardziej popularny, szczególnie wśród indywidualnych klientów. Niemniej maty dźwiękoizolacyjne to rozwiązanie, które cieszy się coraz większym zaufaniem i zadowoleniem klientów. Dlatego zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Jesteś zdecydowany?

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszą firmą.
Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie,
dostosowując się do jego potrzeb.